Vzduchovka Evanix Hunting Master AR6 cal.5,5mm

Neohodnoceno
 
Efekt lupa
 
Dostupnost Externí sklad
Cena 14 876,03 Kč bez DPH
18 000 Kč    
Kód produktu EVHMAR6
Výrobce Evanix
Kategorie VZDUCHOVKY DLOUHÉ
Záruka 2 roky
 

Evanix Hunting Master AR6

Korejské větrovky Evanix se mohou pochlubit vysoce kvalitním zpracováním i parametry střelby.

Firma Evanix vyrábí pouze zbraně PCP, dá se tedy říct, že jde o specialisty na toto odvětví zbraní, což můžeme jen potvrdit.

Specialitou pro model Evanix Hunting Master AR6 je revolverový systém střelby. Je možno střílet jak systémem SA, který vystřelí maximální energií, tak DA režimem, tedy pouze stiskem spouště a to opakovaně.

Režim střelby DA je velmi ojedinělý u PCP zbraní a díky 6 rannému zásobníku pro modely Hunting Master hlavně velmi zábavný. Co netrefíte prvním výstřelem můžete okamžitě bez přebíjení napravit pěti dalšími výstřely.

Model Hunting Master AR6 má dlouhou kartuš se vzduchem pod hlavní, je do zbraně namontována na pevno, má velkou kapacitu 305cc, doporučený tlak výrobcem je 200 Bar, vystačí až na 200 ran. Kartuš se tlakuje v přední částí QuickFell ventilem.

Manometr ukazující aktuální tlak v kartuši najdete ve středu předpažbí zbraně, samotné plnění provádíte za pomocí QuickFeel přechodky, kterou našroubujete na standardní hadici s manometrem nebo pumpu CZ, Hatsan, Evanix.

Precizní 590 mm hlaveň zajistí vysokou přesnost.

Konec hlavně má závit 1/2 UNF díky čemuž je možné ji osadit kompenzátorem hluku.

Za kvalitou zpracování systému Evanix nezaostává ani sepetiová - název pro exotický ořech - pažba s rytinou na rukojeti pro design a stabilnější úchop.

Pažby pro zbraně Evanix jsou velmi dobře ergonomicky tvarované jak pro praváka tak leváka díky lícnice MonteCarlo. ModelHunting Master AR6 má krásnou loveckou pažbu s rytinami na rukojeti a předpažbí, které nemají jen designový charakter, ale také funkční.

Pažba je zakončená gumovou botkou která je vertikálně posuvná.

Zbraně Evanix jsou původně vyráběny pro energii střely až 80J, pro prodej v ČR jsou omezeny na max. povolené hranice výkonu 16J.

Počítá se tedy s tím, že se bude s těmito zbraněmi střílet na velké vzdálenosti, proto nemají klasické mířidla. Pro modelHunting Master AR6 je tady RIS lišta 22mm kterou doporučujeme osadit kvalitními optikami Valiant, případně cenově výhodnými Raven.

 

 

Parametr Popis
Ráže 5,5 mm
Úsťová rychlost 200 m/s
Zásobník 6 ran
Střelivo olověné diabolo
Typ mechanismu stlačený vzduch
Montážní lišta 22 mm
Pažba dřevo - ořech
Délka hlavně 640 mm
Celková délka 1 060 mm
Hmotnost 3 810 g

 

 

  • Evanix Hunting Master AR6
  • 2ks zásobník Evanix Hunting Master
  • QuickFeel
  • návod se záručním listem

 

 

Nákupem stvrzujete, že jste dovršili věku 18 let!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.