Dazer II – Ultrasonický odstrašovač psů

10 hodnocení
 
Efekt lupa
 
  • 1 z 2
Pokud rádi chodíte na procházky nebo často jezdíte na kole, může se stát, že se stanete obětí rozzuřeného psa. V ohrožení před divokými psy jsou také pošťáci, kteří dodávají dopisy nebo noviny. Řešení však existuje, neboť na trhu je k dostání Dazer II – ruční ultrazvukový repelent, který dokáže psy utišit nebo přímo odpuzovat.
Dostupnost Momentálně nedostupné
Cena 1 238,84 Kč bez DPH
1 499 Kč
Kód produktu 67
Kategorie GADGETS-VYCHYTÁVKY
Záruka 2 roky
 

Pokud rádi chodíte na procházky nebo často jezdíte na kole, může se stát, že se stanete obětí rozzuřeného psa. V ohrožení před divokými psy jsou také pošťáci, kteří dodávají dopisy nebo noviny. Řešení však existuje, neboť na trhu je k dostání Dazer II – ruční ultrazvukový repelent, který dokáže psy utišit nebo přímo odpuzovat.

Dazer II je v podstatě humánní alternativou, která slouží k tomu, aby bylo možné zabránit psímu kousnutí nebo vůbec kontaktu se psy. Tento přístroj vytváří nepříjemný, avšak neškodlivý vysokofrekvenční zvuk, který uslyší jen pes (člověk ne). Dazer dokáže zamezit nežádoucímu přístupu psů až do vzdálenosti dvaceti metrů.

Navíc tento kvalitní přístroj slouží nejen jako „odpuzovač“ psů, ale současně pomáhá omezit nevhodné chování zvířete. Jako trenér je Dazer II také vynikající, a proto jej můžete využít i pro výcvik. S jeho pomocí lze nacvičit štěkání psů, skákání na lidi nebo reakci na slovní příkazy.

Součástí dodávky, pokud se rozhodnete pořídit Dazer II, je kovová spona na opasek a indikátor vybité baterie (9 V). Přístroj je vyroben z lehkého, avšak vysoce odolného plastu. K dostání je za přijatelnou cenu.


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: