Laser S3 Arctic - nejvýkonnější ruční laser na světě

10 hodnocení
 
Tip Efekt lupa
 
  • 1 z 4

Laser S3 Arctic v provedení 1 000 mW (1W) a nebo 2 000 mW (2W) - jedná se o nejvýkonnější ruční laser na světě.

Dostupnost Zvolte variantu Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné
Varianta
Cena 18 180,17 Kč 19 833,88 Kč od 18 180,17 Kč bez DPH
21 998 Kč 23 999 Kč od 21 998 Kč    
Značka Super lasery
Kategorie KVALITNÍ LASERY
Záruka 2 roky
 

Novinkou, kterou vám nyní přinášíme, je vynikající ruční laser S3 Artic s výkonem 1 W (1 000 mW) nebo 2 W (2 000 mW). Je dokonce zapsán v Guinessově knize rekordů jako nejvýkonnější ruční laser. Nejedná se o žádnou hračku, tento špičkový laser spálí téměř vše, co mu přijde do cesty. Například obal od CD s ním propálíte během pár sekund.

Nic se mu nevyrovná!

Laser Artic S3 patří do řady modelů Wicked Lasers, které jsou velmi výkonné, vysoce kvalitní – zkrátka lepší než jiné typy. A jaké má rozměry? Je velký necelých 30 cm x 3,5 cm a jeho hmotnost činí 378 g, je tedy lehce přenosný. Disponuje modře zářícím laserem, který připomíná světelný meč ze Star Wars a při 0.25 LUX má dosah sedm kilometrů. Vzdálenost, jež může poškodit zrak člověka nebo zvířete, činí 150 metrů. Nikdy proto na ně nemiřte (ani na auto či letadlo).

Ruční laser Artic S3 je vyroben z leteckého tvrzeného hliníku. Napájení probíhá pomocí lithiových baterií, které jsou součástí standardního balení. Navíc vám unikátní tlačítko (switch) dává na výběr ze čtyř možností – blikání nebo neustálé záření menšího či většího výkonu. Na tento špičkový produkt poskytujeme záruku v trvání dvou let.

Tento laser je nejlepší z nejlepších.

V balení mimo laseru dostanete také nabíjecí baterie s nabíječkou, ochranné brýle, úschovný box, instrukce bezpečnosti a návod. 

Vzhledem k vyšší ceně je platba možná jen kreditní kartou online nebo převodem na účet předem.

Tento produkt je jen pro opravdu zodpovědné občany s vyrovnanou osobností. Prodej od 18 let.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: