S3 KRYPTON SERIES 500 mW – ÚČINNÝ LASER V SILNÉM TĚLE

2 hodnocení
 
Efekt lupa
 
  • 1 z 5
S3 KRYPTON SERIES 500 mW – ÚČINNÝ LASER V SILNÉM TĚLE
Dostupnost 2-3 týdny
Cena 12 395,87 Kč bez DPH
14 999 Kč    
Kód produktu 146
Kategorie KVALITNÍ LASERY
Záruka 2 roky
 

Spyder 3 Krypton je skutečně nejjasnější laser na světě (je více než 8000krát zářivější než sluneční paprsky). Bezpečnostní brýle jsou tedy nutností. Za zmínku rozhodně stojí, že se jedná o první a také jediný ruční laser viditelný z vesmíru.

Disponuje úžasnou silou!

Krypton je laserem, který obsahuje interní termostatické zařízení. Při zjištění přebytečného tepla mikroprocesor postupně snižuje provozní proud tak, aby byla zajištěna teplotní stabilita. Vyjma této přednosti má k dispozici i taktický Smart Switch 2.0, umožňující úplnou kontrolu nad jeho rozsahem – 85 mil. viditelným laserovým paprskem.

K výhodám tohoto modelu patří také devět provozních režimů, včetně pěti zcela nových. Jedná se například o SOS (Hi/Low), maják (Hi/Low) a taktický spánek. Ruční laser S3 Krypton se může pyšnit rovněž stoprocentně neomezeným pracovním cyklem (provozovat lze nepřetržitě, bez rizika poškození laserové diody).

Vyrábí se z kvalitního leteckého hliníku. Má pevnou konstrukci, je silný a jasný! Skvělá je i výkonná funkce zabezpečení. S3 Krypton je možné uzamknout a zamezit tak neoprávněnému přístupu.

Tento model dosahuje výkonu 500 mW

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: