Doživotní záruka

Paralyzér a pepřový sprej na celý život

 

Na paralyzéry ZAP, Streetwise a Guard Dog nabízíme doživotní záruku proti vadám způsobeným při výrobě. Záruka se nevztahuje na baterii uvnitř přístroje, pokud má paralyzér baterii vestavěnou a taktéž se nevztahuje na nevhodné zacházení s přístrojem - například poškození vlhkem, vodou, ohněm a jakýmkoliv nesprávným používáním, které by mohlo přístroj poškodit - všechny informace naleznete v manuálu přístroje nebo nás kontaktujte s Vaším kontrétním dotazem - 603 891 976 nebo na emailu sales@paralyzery-vychytavky.cz

 

Jako jediní v ČR Vám nabízíme nejen doživotní záruku na paralyzéry ZAP a Streetwise, které patří v USA mezi nejpoužívanější značky, ale nyní Vám přinášíme ještě navíc rozšířenou záruku na použití paralyzéru či pepřového spreje v krizové situaci za účelem sebeobrany. Co to přesně znamená?

U nás nezískáte "jen" doživotní záruku na přístroj jako takový, ale také doživotní garanci pro použití v sebeobraně. Takovouto službu Vám nikdo jiný v ČR nenabídne! Víte proč my ano? Protože se o Vás staráme a chceme, abyste se cítili s nákupem u nás co nejbezpečněji a co nejlépe.Pokud budete napadeni agresorem či skupinou agresorů a při sebeobraně vyprázdníte celý pepřový sprej či použijete paralyzér a například Vám jej ten útočník při zásahu jakkoliv poškodí či odcizí, stačí nám předložit kopii policejní zprávy této události a my Vám produkt nahradíme za ten stejný výrobek - zaplatíte pouze poštovnéPodmínky této garance jsou, že jste produkt, zakoupený u nás, použili čistě v sebeobranném úmyslu a že jste vyplnili formulář, který naleznete níže do 30 dnů od objednání zboží u nás.

 

Na jaké produkty se tato rozšířená záruka vztahuje?

Na všechny pepřové spreje v naší nabídce a na paralyzéry značky ZAP, Guard Dog a Streetwise.

 

Jak dlouho tato záruka platí?

Na pořád!