GADGETS-VYCHYTÁVKY

Buďte jako opravdový agent! Z uvedených vychytávek si vybere každý a mohou sloužit pro jakékoliv účely. Každopádně jedno je jisté - budete opravdu "in"! Kdo dnes vlastní kufřík, který se téměř nedá ukrást? Nebo vysoce kvalitní omračující pero, které je ve skutečnosti elektrickýparalyzér nebo pepřový sprej? No, neznám tolik lidí a Vy? Tak na co čekáte? Objednejte si jeden z našich produktů a pociťte ten nový pocit sebejistoty.

Vychytávky Vám pomohou

Ať už jsou to speciální kufříkyparalyzéry a pepřové spreje ve rtěnce a peru nebo další vymoženosti moderní doby, s námi budete vždycky dokonale chráněni a budete mít pocitsebevědomí, jaký jste ještě nepocítili. Už se nebudete muset bát chodit někam v nočních hodinách. Proč? S produkty z našeho eshopu budete úplně noví lidé. Naše vychytávky útočníknepozná a bude tak zaskočený, že nebude ani tušit, co že ho to srazilo na kolena.

Budete mít věci pod kontrolou

Naše speciální kufříky a tašky je téměř nemožné ukrást. Pokud budete ještě k tomu mít po ruce jeden z našich dalších špičkových produktů, jako třeba elektrický paralyzér, budete nedotknutelní. A to neplatí jen pro vycvičené agenty nebo jednotky bezpečnostních služeb, ale také pro běžné občany. Budete mít věci opravdu pod kontrolou. Dopřejte si ten pocit pomocí našich gadgets vychytávek. 

 
100
299999911002999999
Značky
 

Stránka 1 z 2 - 34 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 34 položek celkem