JET PACK MARTIN

Neohodnoceno
 
Efekt lupa
 
  • 1 z 5
JET PACK MARTIN
Dostupnost Na dotaz
Cena 2 396 694,21 Kč bez DPH
2 900 000 Kč    
Kód produktu 400
Kategorie GADGETS-VYCHYTÁVKY
Záruka 2 roky
 

Tak toto je asi produkt na který všichni, a tím doopravdy myslíme všichni, čekali. Už absolutně nezáleží na tom jestli máte Favorita nebo Ferrari, s Jet Packem Martin budete nad všemi - doslova. Tento přístroj s Vámi poletí maximální rychlostí až 105 km/h a doletem až 50 km na plnou nádrž - 20 litrů, ale víte čeho? Běžného benzinu, který natankujete na každé benzince kdekoliv na světě! Takže v praxi to vypadá takto - natankujete, letíte 50 km, přiletíte si, natankujete na benzinové stanici a letíte dále!

Tělo přístroje je vyrobeno ze super kvalitního kompozitu uhlíkových (carbonových) vláken. Rotor je také navíc z kevlaru.

Svého pasažéra dostane do výšky až 2400 metrů. K ovládání jetpacku přitom není potřeba žádný pilotní průkaz, ale každý bude muset projít zvláštní letovou školou (zahrnuto v ceně včetně letenky,stravy a ubytování). Pro případ nouze je zařízení vybaveno padákem pro použití v malých výškách.

Přístroj může zvednout do výšky osobu o maximální hmotnosti 120 kilogramů. Používá k tomu dvamotory, které pilot ovládá dvěma kniply - jedním pro ovládání směru letu, druhý pro změnu rychlosti.

 

Takže otázka pro Vás zní: Už jste někdy letěli do práce?

 

Nyní můžete.

 

Při objednání je třeba počítat s dobou min 1-2 měsíce, než se dostane zákazník na čekacím listu na řadu.

 

Zde jsou přiložená videa pro lepší představu:

 

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: