Speciální kufřík proti krádeži s vysokým napětím, 120 dB alarmem a ovládáním

Neohodnoceno
 
Efekt lupa
 
Speciální kufřík proti krádeži s vysokým napětím, 120 dB alarmem a ovládáním
Dostupnost Na dotaz
Běžná cena 17 499 Kč
Ušetříte 6 500 Kč (–37 %)
Cena 9 090,08 Kč bez DPH
10 999 Kč    
Kód produktu 20
Kategorie GADGETS-VYCHYTÁVKY
Záruka 2 roky
 

Tyto kufříky mohou být navrhnuty a designovány na Vaše specifické přání. Se stejnými funkcemi nabízíme i kabelky, tašky do posilovny, peněženky, pánské tašky a další produkty. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás.

 

 

Agenti, obchodníci, soukromí detektivové , dopravci s penězmi zbystřete! Nyní je u nás k dostání kufřík se všemi ochrannými prostředky proti krádeži/i zapomenutí. Skvělá věc!
Špičkové vybavení nejen pro agenty a autority konečně i u nás!
 
 
1. Tento high end kufřík slouží jako pojistka proti ztrátě, krádeži a loupeži a také tyto funkce zařízení přímo nabízí. Funkce Anti-loss (proti ztrátě), Anti-theft (proti krádeži) a Anti-robbery (proti loupeži). Kufřík je široce používaný pro pečlivé a bezpečné ukládání hotovosti, důvěrných dokumentů a cenností.
 
2. Kufřík vydává elektrický (jako paralyzér) proud vysokého napětí ze všech stran a všech částí. Impulsní výkon vysokého napětí převyšuje 100 000 voltů.

3. Má funkci dálkového ovládání. Můžete libovolně zapnout nebo vypnout vypínač pomocí dálkového ovládání. Uživatelé si mohou zvolit nejefektivnější funkci pro obranu, když se dostane do nebezpečné nebo naléhavé situace.

 


Technická specifikace:
Anti-loss (funkce proti ztrátě) účinek vzdálenosti 3 až 15 metrů
Anti-robbery (funkce proti loupeži, krádeži) má efektivní vzdálenost 50 metrů
Alarm-hladina akustického tlaku: 120 dB silný alarm (pro srovnání - hlasitý rockový koncert: 115 dB)

Napájení:

Dálkové ovládání: 1 typ 23A/27A baterie

Kufřík: 6 super-alkalických baterií, (typu C)velikosti 2 s 7,2-9V napětím nebo 6 nabíjecích (typ C, velikost 2) baterií.

Tělo kufříku:
Vyrobeno z PVC a kůže. Vybaveno 2 kódovými zámky.

Obsah balení:
Kufřík se speciálními funkcemi: 1 kus
Dálkové ovládání: 1 kus
Návod k obsluze: 1 kus

Funkce Anti-loss: Pokud je zapnuta, při vzdálenosti mezi vámi a kufřikem 3 - 15 m, alarm Vás automaticky upozorní (ale jen 85 dB)
Anti-loss je unikátní speciální funkce tohoto bezpečnostního kufříku. Při cestování, aby se zabránilo kufru před odcizením nebo zapomenutím, můžete nastavit kufříku Anti-loss režim a vzít si dálkový ovladač s Vámi. Jakmile je překročena vzdálenost 3 - 15 m, alarm vás upozorní (85 dB). V případě, že zjistíte, že byl Váš kufřík odcizen, nastavte na dálkovém ovládání funkci Anti-robbery - přinutíte tak zloděje kufřík opustit
Anti-theft funkce: V tomto režimu, jak zvukový alarm tak celý povrch kufříku s vysokým napětím elektrického proudu se současně spustí.
Když potřebujete jít daleko od svého kufru, měli byste nastavit na Anti-theft režim, a mít dálkový ovladač v případě, že se zloděj dotkne jakéhokoliv místa kufr, spustí se alarm a elektrický proud vysokého napětí začne být efektivní.
Anti-robbery funkce: Dálkové ovládání je efektivní i když přesahuje vzdálenost větší než 50 metrů.
Anti-robbery funkce: jste-li okradeni budou obě funkce - zvukový alarm i celý povrch s vysokým napětím elektrického proudu se spustí ve stejnou dobu.
Hlasitost zvuku překročí 85 dB elektrický proud vysokého napětí překročí 100 000 voltů.
Pokud jste lupičem ohrožováni, nejprve kufřik vydejte a jakmile je vzdálenost mezi vámi a lupičem v rámci 50m, můžete nastavit režimu proti loupeži na dálkovém ovladači. Alarm začne zvonit a vysoké napětí a elektrický šok bude mít efekt, při kterým lupič kufřík zanechá a uteče. Tato funkce může chránit bezpečnost vás a obsahu Vašeho kufřiku.

 


Většina těchto kufřiků a dalších produktů je dispozici s dalším volitelným vybavením jako je například slzný plyn nebo Dye bomba.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: