Elektrický paralyzér SCORPY MAX

1 hodnocení
 
Efekt lupa
 
  • 1 z 4
Elektrický paralyzér SCORPY 200 s pepřovým sprejem
Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 1 350 Kč
Ušetříte 137 Kč (–10 %)
Cena 1 002,48 Kč bez DPH
1 213 Kč    
Kód produktu 4131341
Značka ESP
Kategorie PARALYZÉRY
Záruka 2 roky
 

SCORPY Max elektrický paralyzér 500 000 V kombinovaný s obranným sprejem je určený pro profesionální použití v bezpečnostních firmách, u policie, ale i pro každého, kdo se chce efektivně bránit. Přidáním obranného spreje se rozšířilo použití elektrického paralyzéru při obraně až na vzdálenost 2 m.

Paralyzér i pepřový sprej je sdružený v jednom přístroji a lze je oba snadno ovládat jednou rukou. Tím odpadá složitá manipulace při použití samostatného elektrického paralyzéru a samostatného spreje.

Díky ergonomickému tvaru přístroje lze sprejem podstatně lépe zamířit na obličej útočníka a zároveň odpadá riziko vlastního zasažení při spouštění klasického válcovitého spreje.
Napadený je schopen bleskově použít právě ten druh obrany, který odpovídá způsobu napadení a oba druhy obrany pružně kombinovat. Tím se podstatně zvětšuje šance napadeného, aby se ubránil.

Při použití SCORPY Max získává napadený zároveň další výhodu v momentu překvapení. Uvidí-li útočník u napadeného elektrický paralyzér, nečeká v žádném případě možnost zasažení sprejem na vzdálenost 2m.

K přístroji je možno dokoupit kvalitní kožené pouzdro.

Na přístroj je udělen patent v České republice a ve Francii. V současné době probíhá patentové řízení v Německu.

Doufáme, že nebudete muset SCORPY Max nikdy použít a že Vám bude sloužit pouze k pocitu sebevědomí a bezpečí. Máte-li u sebe SCORPY Max, můžete si být jisti, že máte tu správnou věc na svoji obranu.

 

Hlavní vlastnosti SCORPY Max:

  • okamžitá sebeobrana, 100 % spolehlivost
  • 500 000 Volt - účinkuje přes silnou vrstvu oděvu (i koženého), nemůžete utrpět zpětný výboj, ani když Vás útočník drží.
  • pepřový sprej sprej - dosah 2 m, útočník je zneškodněn na 30 minut.
  • nezanechává žádné psychické ani fyzické následky.
  • zajišťovací bezpečnostní vypínač
  • zlacené kontakty
  • klips na opasek
  • záruka 24 měsíců, servis

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: