Paralyzér ESP Power Max

4 hodnocení
 
Efekt lupa
 
Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 1 119 Kč
Ušetříte 29 Kč (–2 %)
Cena 900,83 Kč bez DPH
1 090 Kč    
Kód produktu ESPPWRMX
Značka ESP
Kategorie PARALYZÉRY
Záruka 2 roky
 

Paralyzéry ESP Power Max je určen jak pro profesionální využití ve státním sektoru - policie, profesionálním sektoru - bezpečnostní agentury, tak i v běžném osobním životě pro odražení útoku člověkem nebo agresivním zvířetem.

Paralyzér je vybaven hned dvojím jištěním. Základním zapezpečením je standardní přepínací tlačítko On / Off. Dalším o mnoho zajímavějším jištěním je poutko na zápěstí s pojistným kolíkem. Toto poutko zavěšené na zápěstí učiní paralyzer nefunkčním v okamžiku násilného vytržení paralyzéru power max z ruky.

Ergonomická konstrukce paralyzéru Power Max dovoluje bezproblémové použítí jak pro praváky tak leváky. Ani velikost dlaně není rozhodující.

Paralyzér ESP Power Max je napájen pomocí alkalických 9V baterií. Jmenovitý výkon paralezéru Power Max činí 500.000 V. Pro takto vysoký výkon je zapotřebí použít 2ks těchto baterií. Doporučujeme pouze kvalitní baterie Panasonic Pro Power 9V nebo jiné vyšší řady. Baterie nejsou součástí balení.

Nadstandardní vzdálenost elektrod vytváří větší oblouk výboje, který pak snáze prochází i přes vrstvu oblečení. Výboj působí lokálně. Nemusíte se tak bát, že by výboj zasáhl i Vás. K přenosu výboje nedochází ani v případě, že Vás útočník drží!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: