Pepřový sprej Streetwise Police 23 - 113 ml

7 hodnocení
 
Efekt lupa
 
  • 1 z 5
Tento pepřový sprej od značky Streetwise patří k nejúčinnějším na trhu. Na základě nezávislého testování výzkum potvrdil, že spreje Streetwise Police 23 jsou o 87% účinnější než většina pepřových sprejů jiných značek.
Dostupnost Objednáno
Cena 329,75 Kč bez DPH
399 Kč    
Kód produktu 91931031
Značka Streetwise
Kategorie PEPŘOVÉ SPREJE NA PSY
Záruka 2 roky
 

Tento pepřový sprej od značky Streetwise patří k nejúčinnějším na trhu. Na základě nezávislého testování výzkum potvrdil, že pepřové spreje Streetwise Police 23 jsou o 87% účinnější než většina pepřových sprejů jiných značek.

Pepřový sprej má obsah 113 ml a útočníky zneškodní okamžitě. Efekt neutralizování útočníká trvá zhruba 45 min, ale upozorňujeme, že každý člověk reaguje trochu jinak a délka efektu se může mírně lišit. Nicméně garantujeme, že útočník bude paralyzován a to Vám může poskytnout příležitost utéci, zavolat pomoc či zpacifikovat agresora.

Nádobka se vejde do kapsy, ale 113 ml je již dostačující objem na zvládnutí větší skupiny účtočníků. Navíc tyto pepřové spreje obsajují UV označení, které může pomoci k pozdějšímu identifikování pachatele. Je to opravdu dobrý kamarád na cesty, nejen pro ženy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.