GADGETS-VYCHYTÁVKY

Buďte jako opravdový agent! Z uvedených vychytávek si vybere každý a mohou sloužit pro jakékoliv účely. Každopádně jedno je jisté - budete opravdu "in"! Kdo dnes vlastní kufřík, který se téměř nedá ukrást? Nebo vysoce kvalitní omračující pero, které je ve skutečnosti elektrickýparalyzér nebo pepřový sprej? No, neznám tolik lidí a Vy? Tak na co čekáte? Objednejte si jeden z našich produktů a pociťte ten nový pocit sebejistoty.

Vychytávky Vám pomohou

Ať už jsou to speciální kufříkyparalyzéry a pepřové spreje ve rtěnce a peru nebo další vymoženosti moderní doby, s námi budete vždycky dokonale chráněni a budete mít pocitsebevědomí, jaký jste ještě nepocítili. Už se nebudete muset bát chodit někam v nočních hodinách. Proč? S produkty z našeho eshopu budete úplně noví lidé. Naše vychytávky útočníknepozná a bude tak zaskočený, že nebude ani tušit, co že ho to srazilo na kolena.

Budete mít věci pod kontrolou

Naše speciální kufříky a tašky je téměř nemožné ukrást. Pokud budete ještě k tomu mít po ruce jeden z našich dalších špičkových produktů, jako třeba elektrický paralyzér, budete nedotknutelní. A to neplatí jen pro vycvičené agenty nebo jednotky bezpečnostních služeb, ale také pro běžné občany. Budete mít věci opravdu pod kontrolou. Dopřejte si ten pocit.

 

Nejprodávanější

100
299999911002999999
Značky
 

Stránka 1 z 1 - 17 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 17 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.